Rozwody

Rozwód to trudny etap dla wszystkich członków rodziny. Jednak to nie koniec świata - po rozwodzie można na nowo ułożyć sobie życie.

Kontakt

Jesteś gotowy
na rozwód?

Naszym atutem jest szybkość podejmowanych czynności (pozwu, oraz pism procesowych).
W ramach usługi oferujemy reprezentowanie Klientów przed Sądami we wszelkich sprawach o charakterze rodzinnym, w tym nietypowych, jak np. sprawach z tzw. Konwencji Haskiej. Reprezentujemy naszych klientów w sprawach o rozwód, separację, kontakty, alimenty, władzę rodzicielską, podział majątku, adopcję, rodzinę zastępczą, Konwencję Haską.

Pomagamy w przeprowadzeniu postępowania rozwodowego, seperacji oraz w innych sprawach rodzinnych (w tym alimenty, kontakty, miejsce zamieszkania dziecka).

Pomagamy dobrze przygotować się
do rozwodu

Jeżeli potrzebujesz pomocy, masz jakieś wątpliwości, problem, albo masz już wszystkiego dość
to zapraszamy do kontaktu.

Poufność - tajemnica adwokacka

Bardzo poważnie podchodzimy w Kancelarii do tajemnicy adwokackiej. Nasi Klienci mogą być pewni, że wszystkie przekazane informacje zostaną tajemnicą.

Szybkość postępowania

Oferujemy przeprowadzenie przez proces rozwodowy od początku, do końca bez zbędnej zwłoki.

Wiedza

Sprawy z zakresu prawa rodzinnego są częste w naszej Kancelarii. Oferujemy aktualną wiedzę popartą bogatym doświadczeniem w trudnych sprawach rodzinnych, jak np. reprezentacja matki dziecka w sprawie tzw. Konwencji Haskiej.

Przygotowania do
rozwodu

Rozwód to stresujące wydarzenie, dlatego warto się do niego odpowiednio przygotować.
Przede wszystkim należy zastanowić czy występujemy o rozwód z orzekaniem o winie czy bez. W przypadku rozwodu z orzekaniem o winie potrzebne będą dowody obciążające jedną ze stron. Mogą to być e-maile, smsy, zdjęcia, wydruki z portali społecznościowych czy zeznania świadków.

Na sprawie rozwodowej można też poruszyć kwestie podziału majątku oraz ustalić władzę rodzicielską. Każdy przypadek jest inny, czasem sprawy bywają skomplikowane, dlatego warto zdać się na pomoc dobrego prawnika.